NAS540 4 Disk Slotlu Ağ Veri Depolama Cihazı

ZyXEL’in NAS540 4-Disk Slotlu Ağ Veri Depolama ürünü ile kişisel bir bulut oluşturun. İnternet bağlantısının mümkün olduğu heryerde mobil cihazınızla büyük boyutlu dosyalarınıza ve multimedya dosyalarınıza erişmenin keyfini yaşayın. Mobil cihazlarınızı Google Drive™**, Memopal, ownCloud veya ZyXEL’in yeni mobil uygulaması zCloud 2.0’ında içinde bulunduğu popüler bulut platformları ile kolay bir şekilde senkronize edin. RAID-5 yapılandırması velink aggregation desteği için dual ethernet portları ile ZyXEL NAS540 okuma olarak 130 MB/sec hıza kadar ve yazma olarak da 48 MB/sec hıza kadar çıkabilir.

USG60W/60/40W/40 Tümleşik Güvenlik Ağ Geçidi - Performans Serisi

Uzak Ofisler, Perakende/Retail Lokasyonları ve Küçük İşletmeler için Entegre Güvenlik İnsanların çalışma ve işbirliği yapma şeklindeki gelişmeler küçük işletmeler bakımından üç önemli zorluğa sebep olmuştur. BYOD (Kendi Cihazını Getir) trendi ile birlikte günümüzde küçük işletmelerin inanılmaz sayıda küçük cihaz için daha fazla Wi-Fi sağlaması gerekmektedir. Bulut tabanlı sosyal uygulamalarının kullanılması, küçük işletmelerin üretkenliklerini muhafaza edebilmek adına farklı uygulamaları kontrol etmelerini, bunlara öncelik vermelerini ve bloklamalarını gerektirmekle kalmamış aynı zamanda yeni Web saldırılarına zemin hazırlamıştır. Tehditler yayıldıkça ve işletmelerin karşılaştıkları bu zorluklar çeşitlendikçe bilgi işlem maliyetleri de artmaya devam edecektir, bu durum, sınırlı bilgi işlem kaynaklarına sahip küçük işletmeler için gerçek bir sorundur. Yeni ZyXEL USG Performans Serisi küçük işletme ortamlarında BYOD, kötü amaçlı yazılım koruması, uygulama düzenlemesi, ve bütçe kontrolü taleplerini yerine getirmek için özellikle tasarlanmış hepsi bir arada Yeni Nesil Koruma Duvarlarıdır (Next Generation Firewall). Dahili kablosuz AP (USG40W ve USG60W) ve WLAN kontrol birimi anlık kablosuz erişim alanı özelliği ve WLAN ölçeklenebilirliği sağlar. Kapsamlı UTM özellikleri ve akıllı uygulama teknolojisi ise Web uygulamalarının nasıl kullanıldığına dair işletmelerin kontrolü ele almasına yardımcı olurken bir yandan da derin ve kapsamlı koruma sağlar. Hepsi bir arada tasarımı küçük işletmelerin ihtiyaç duyacağı her şeyi bir araya getirerek daha kolay, daha merkezi yönetim ve daha uygun sahip olma bedeline (TCO) olanak

Ağ Anahtarları

ZyXEL ağ anahtarları çözümleri, birinci sınıf ekipmanlarla, telco-sınıfı ekipmanlarda derin bilgiler yoluyla yüksek istikrar ve performans sunar. ZyXEL Ağ Anahtarı Çözümleri, müşterilerine en uygun çözümleri sunmak için görev odaklı dizayna ve tam bir ürün portfolyosuna sahiptir. Çözümler sadece küçük ölçekli, küçük ve orta ölçekli işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamakla kalmayıp, aynı zamanda farklı dikey piyasaların ihtiyaçlarını da karşılamaktadır.

Kablosuz Yerel Alan Ağı Erişim Noktaları ve Kontrolörleri

Kablosuz yerel alan ağı, Küçük ölçekli/ Küçük ve Orta ölçekli işletmeler mobil bağlantı kurulumu arayışına girdikleri zaman uygun bir tercih ve istikrarlı bir çözüm olmaktadır. ZyXEL istikrarı ve yenilikçi yapıyı piyasaya sunduğu ürünlerde temel bir gösterge olarak görmektedir ve bu sebepten işletmelere ölçeklendirilebilir ve zengin özellikli kablosuz yerel alan ağı çözümleri sunmaktadır.